MERSİN EVREN NAKLİYAT

Firma Adı: MERSİN EVREN NAKLİYAT Adres: YENİ.MH.33154.SK.G.M.K.BULVARI.MEZİTLİ.MERSİN MEZİTLİ / MERSİN Telefon Numarası: (0324) 325 42 22 GSM Numarası: (0531) 229 97 67 Faks Numarası: E-Posta Adresi: İnternet Adresi: www.mersinnakliyecilersitesi.com


Evren evden eve nakliyat, 2007 yılında Mersinde kurulmuş ve tek nakliye aracı ile bu sektörde hizmet vermeye başlamıştır. Kısa zaman içerisinde rekabetin yoğun olduğu mersin evden eve taşımacılık sektöründe, tüm mersin nakliyecilerine nazaran firmasının imajını korumuş ve hizmette kaliteden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

6 yıl önce

Mehmet

Mersin evren nakliyata evimi taşıtarak hayatımın hatasını yaptım. Buzdolabımın kapağına zarar, bilgisayarımın kasasını kırmışlar LCD TELEVİZYONUM kırık söktükleri mobilyaları tekrar montaj yaparken vidaların yarısı kayıp mobilyalar da irili ufaklı birçok hasar mevcut. Bunu firma yetkilisine iletince arkadaş birde kendini kabadayı zannederek posta koymaya kalkışan bir kişi. Nakliye için ödediğim ücretin 2 katı masraf çıkardılar başıma. Kısacası uzak durun rezalet bir firma.

Yorum Ekle